Fira d’entitats de Sant Sadurní

Enguany organitzemuna fira d’entitats del poble en motiu del 25è aniversari. Serà sel dissabte 7 de Maig de 17h a 20h, i després continuarem amb la coneguda Gimcana Nocturna, aquest any, edició especial Pokémon.

La Fira té com a objectius donar a conèixer l’agrupament al poble a més a més d’enfortir el teixit associatiu de la nostra vila.

L’Agrupament aposta per el treball en xarxa, i creiem que duent a terme aquesta trobada posem el nostre granet de sora per a enfortir el teixit associatiu i els vincles entre les entitats de la nostra vila.

Va dirigida a totes les entitats i a tots els veïns del poble.

 

Hi participen:

Balls tradicionals: Petits tastos dels 4 diferents balls – Diables – Associació de veïns Sant Llorenç – Fil·loxera -ADEMA – Tabalots –  Creu Roja – Tast de paraules – Espai Delkor – Ateneu

Fira d'Entitats

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

57 − 47 =